+38 (067) 648 0880

SEO-просування сайтів послуг

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах
консультація

20+

відгуків Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

Комплексне SEO-просування сайтів послуг

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

30
клієнтів

SEO-просування сайтів послуг

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах

консультация
30
клієнтів
20+
відгуків
Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

Комплексне SEO-просування сайтів послуг

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

Якщо ви пропонуєте локальні послуги своїм клієнтам та хочете почати отримувати клієнтів, тоді оптимальним вибором стане пошукове просування сайтів послуг.

SEO-просування – це комплекс заходів, спрямованих на покращення сайту для його кращої індексації у пошуковому ранжуванні Google. Це збільшує органічний трафік ресурсу, що сприятиме підвищенню заявок та конверсії сайту.

Фахівці iBrain надають послуги з SEO-просування, вам достатньо лише зателефонувати або залишити заявку на сайті. Звернувшись до нас, ви довіряєте команді професіоналів, для яких кожен проект унікальний. Ми не терпимо шаблонних рішень і не працюємо на потоці, а виключно індивідуальний підхід від злагодженої команди, що забезпечує позитивний результат у стислий термін.

SEO ПРОСУВАННЯ ЦЕ…

Трафік

Стабільний та довгостроковий трафік, у порівнянні з платною рекламою, де оплата знімається за кожен клік

Зростання бренду

Підвищення впізнаваності бренду – Вас починають шукати по імені або за назвою компанії

Цільова аудиторія

Цільовий трафік – люди шукають товари, послуги чи інший контент за ключами, які їх цікавлять, а не за якими відображається реклама

Збільшення прибутку Вашого бізнесу

Постійне зростання трафіку та залучення цільових клієнтів покращують фінансовий стан компанії

Як відбувається SEO просування сайту послуг?

Звернувшись до нас, ви отримуєте просування послуг в інтернеті “під ключ”. Ми проводимо повний цикл робіт, що ефективніше, ніж у ситуаціях, коли над проектом працює кілька різних команд реалізації різних завдань.

Стандартно, просування складається із 3 глобальних етапів:

1/3

Підготовчі роботи

На старті просування важливо зрозуміти ситуацію на ринку і реальне становище сайту по відношенню як до конкурентів, так і до пошукових систем. Для цього ми проводимо детальний аудит сайту і ніші.

2/3

Оптимізація

Після детального аналізу команда спеціалістів починає впроваджувати правки, що заважають розвитку сайту.

3/3

Просування

Роботи по просуванню сайту – це комплекс постійних робіт, націлених на поліпшення позицій посадкових сторінок.

Результат етапу

 • Маркетинговий аналіз
 • Аналіз конкуренції
 • Технічний аудит
 • SEO аудит

Результат етапу

 • Впровадження аудиту
 • Налаштування лінківки
 • Робота з контентом

Результат етапу

 • Лінкбілдинг
 • Написання нового контенту
 • Постійна оптимізація сайту під пошукові алгоритми

Вам не потрібно буде ні про що хвилюватися, а лише насолоджуватись кінцевим результатом – новими клієнтами, які прийдуть до вас.

Особливості просування сайтів послуг

Пошукове просування комерційних сайтів з послугами – це досить складний процес, який має низку особливостей. Серед основних із них:

І це лише основні особливості, якими відрізняється пошукове просування сайтів послуг від інших ресурсів.

Як відбувається SEO-просування сайтів локальних послуг?

Перше що потрібно зробити при SEO просуванні сайту з послугами – це детальний аналіз конкуренції. Важливо зрозуміти – хто ваші конкуренти, які послуги вони пропонують на своєму сайті, якого типу у них контент, про що пишуть у блозі та яка динаміка розвитку контенту та посилань. Це все дає можливість зрозуміти загальну ситуацію та наскільки ефективним буде локальне СЕО-просування.

Разом з цим потрібно буде провести посилальний та технічний аудит сайту на поточний момент. Аналізується поточний контент та зручність структури. Це дає можливість визначити основні проблеми, через які послуги з розкрутки сайтів можуть бути малоефективними – навіть на перший погляд не серйозна технічна помилка може значно уповільнити процес просування.

На базі отриманої інформації після ретельного аналізу відбувається складання списку технічних завдань і складається посилальний план. За результатами досліджень проводиться робота з оптимізації ресурсу, виконуються технічні завдання, будується посилальний профіль та удосконалюються локальні фактори. В результаті інтернет-ресурс починає більше подобатися пошуковим системам і відбувається підвищення позицій.

Етапи співробітництва

Незалежно від того, які послуги ви надаєте своїм клієнтам, у кожному випадку практикується виключно індивідуальний підхід. Без виключень. Це дає можливість досягати нам позитивних результатів навіть у висококонкурентних нішах. Процес співпраці виглядає так:

01

Первинний аналіз і консультація

02

Складання КП, погодження цін, підписання договору

03

Маркетинговий аналіз та аудит

04

Семантика та просування

Коли можна побачити результат?

Важливо розуміти, що просування сайту послуг – це тривалий та кропіткий процес, який не терпить поспіху та необдуманих рішень. Будь-які помилки під час просування можуть коштувати місяців робіт. У перші місяці ви зможете побачити результати за низькочастотними запитами, які просуваються простіше.

Потрібно також розуміти, що на локальне просування сайтів із послугами впливають різні фактори, серед яких: ваш досвід у ніші, конкуренція, бюджет, початковий стан ресурсу та інші фактори. Стандартно ви можете орієнтуватися на такі показники:

3місяці
 • З’являється перший трафік за НЧ ключами
 • Завершено етап підготовки
 • Початок етапу оптимізації
 • Отримуємо перші позиції в пошуку та трафік із пошукових систем
6місяців
 • З’являється стабільний трафік за НЧ та СЧ ключами
 • Завершена оптимізація сайту
 • Активна реалізація посилального плану
 • Активна реалізація контент-плану
 • Збільшуємо обсяг трафіку із пошукових систем
12місяців
 • Сайт ранжується за основними ключами в ТОПі видачі
 • У сайта є динаміка зростання та збільшення трафіку
 • Переогляд стратегії просування
 • Сайт уже конкурентоспроможний в пошуку

У кожному окремому випадку ми прагнемо гарантувати швидке локальне просування без шкоди для якості. Використовуємо лише “білі” методи просування, тому отримані результати залишаться надовго.

Що впливає на просування веб-сайтів послуг?

Стандартно сайти з послугами знаходяться серед сотень аналогічних ресурсів, тому процес просування відносно тривалий та складний. На швидкість просування сайтів послуг можуть впливати такі фактори, як регіон просування, можливий бюджет, вік домену, якість контенту, якість посилального профілю, поведінкові фактори та багато іншого. Загалом десятки різних факторів мають вплив на швидкість просування, які враховують наші фахівці під час роботи.

НАША КОМАНДА

Артур Антропов

Маркетолог, SEO-фахівець, краєзнавець

Засновник приватної агенції iBrain.com.ua з просування сайтів. Любить подорожувати Україною. Для цього створив путівник go-to.rest, де команда ділиться всіма цікавими місцями.

Олексій Вознюк

SEO аналітик

Досвідчений аналітик з більш ніж восьми роками досвіду в області SEO просування сайтів. Має за спиною десятки виведених проектів в топ Google в різних гео та нішах. Саме він знайде усіх ваших конкурентів, розробить ефективну стратегію просування та впровадить її.

Юлія Носенко

Юлія Носенко

Project-менеджер

Досвідчений проект-менеджер з великим досвідом у керуванні проєктами в різних галузях. Вміє навести лад у найбільшому хаосі процесу просування наших та клієнтських проєктів. У своїй роботі забезпечує повне управління всім життєвим циклом проєкту від початку до кінця. Дуже любить тварин, а у вільний час активно займається кінним спортом.

Вікторія Волкова

Вікторія Волкова

Контент-менеджер

Має досвід понад 10 років у сфері комплексного наповнення комерційних сайтів, інформаційних порталів, інтернет-магазинів, дошок оголошень. WordPress, OpenCart, Webasyst, Joomla, 1С Бітрікс – це не просто набір слів, а стиль її життя. Не боячись можливих труднощів, працює над проєктами різної складності.

Юлія Сулім

Юлія Сулім

Копірайтер, рерайтер, перекладач

Має багаторічний досвід у створенні унікального та ефективного контенту для різних галузей і мов, таких як українська, російська, англійська. Розробляє тексти для корпоративних веб-сайтів на замовлення. Рерайт та SEO-оптимізація статей для сайту go-to.rest та інших сайтів. Володіє знаннями SEO-принципів для оптимізації текстів під пошукові системи.

Віктор Шатров

Віктор Шатров

Історик, публіцист, блогер, райтер

Навчався на історичному факультеті ДВНЗ “УжНУ”. Працював старшим науковим співробітником Закарпатського музею народної архітектури та побуту, викладачем Східно-європейського слов’янського університету. Має публікації на політичну тематику у виданні “Український Тиждень”. Автор туристичного блогу про Закарпаття на сайті go-to.rest.

Які технології ми використовуємо?

Google Analytics
serpstat
Screaming Frog

КЕЙСИ

Переглянути всі

Часті питання

Замовляючи послуги просування сайту, кожного цікавить вартість. Але ви повинні розуміти, що ціна просування може залежати від десятків різних факторів. Особливо сильно на вартість впливає рівень конкуренції у ніші. У надто конкурентних нішах вартість буде вищою, ніж просування у новій галузі – потрібно дивитися на те, чи можливо їх взагалі наздогнати, а якщо ні – якими способами це можливо зробити. Оплачуючи послуги з просування сайту, до бюджету закладається оплата послуг команди SEO-фахівців, витрати на копірайтера та посилання. Дізнатись ціну для просування вашого сайту ви можете залишивши заявку, або зателефонувавши нам.
Якщо створення сайту для просування послуг лише нещодавно закінчилося – це непогано. З одного боку, у вас новий сайт, де ще “умільці” не встигли “втопити” сайт. У цей час про нього не знає пошукова система, тому просування буде досить складним. Наша команда доволі часто працює із молодими сайтами. Процес просування молодого сайту відбувається за стандартною схемою: проводиться аналіз сайтів конкурентів, розробляється зручна та логічна структура, проводиться внутрішнє перелінкування, сторінки наповнюються релевантним контентом із ключовими словами, покращується юзабіліті.
Збільшення продажу ваших послуг – це основне завдання, яке стоїть перед фахівцями iBrain, якщо ви вирішили замовити просування сайту. “Старий” сайт буде технічно та візуально покращено, щоб сподобався пошуковій системі Google та потенційному клієнту. Це означає, що підвищуватиметься кількість продажів. В деяких випадках проводиться редизайн старого сайту, щоб він відповідав сучасним трендам.
У послуги пошукового просування сайту входить: проведення SEO-аудиту, виправлення технічних помилок, аналіз конкурентів, складання семантичного ядра, розробка структури, зовнішня та внутрішня оптимізація сайту (крауд ​​маркетинг та лінкбілдинг), контроль ключових слів. У кожному окремому випадку практикується індивідуальний підхід, щоб досягти максимальної ефективності роботи.
Команда iBrain може здійснити просування сайту з послугами «під ключ». Ми проводимо повний комплекс робіт. У команді є спеціалісти різного профілю, кожен з яких професіонал у своїй справі, тому вдається досягати позитивних результатів. При цьому слідкуємо за останніми тенденціями та змінами алгоритмів у Google, щоб просування було швидким та ефективним.

Ми можемо зателефонувати самі

Залишіть Ваш номер і ми зателефонуємо протягом 24 годин

ДЛЯ ПРОСУВАННЯ ВАШОГО САЙТУ ПОСЛУГ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

Відправляючи цю форму, я підтверджую, що прочитав та приймаю Політику конфіденційності