+38 (067) 648 0880

SEO-аудит – це комплексна послуга, під час якої проводиться перевірка вашого проекту на відсутність технічних помилок та відповідність сайту вимогам Google. Перевіряються та аналізуються показники інтернет-ресурсу для подальшого усунення факторів, які заважають ранжуванню сайту пошуковими системами.

Залежно від поставлених цілей, може проводитись технічний, контентний, або юзабіліті аудит сайту, або все в комплексі. СЕО-аудит інтернет-магазину, корпоративного сайту чи іншого web-ресурсу може бути проведений для перевірки роботи компанії зі створення сайту, перевірки якості роботи SEO-компанії або перед безпосереднім просуванням у пошукових системах. Це дозволить позбавитися помилок, які могли б заважати повноцінному просуванню.

Команда iBrain проводить комплексний SEO-аудит недорого, вам достатньо просто зателефонувати чи залишити заявку на сайті. Проводиться аналіз всіх важливих параметрів з використанням ефективних інструментів – ми зможемо знайти навіть самі неочевидні та приховані помилки.

Чому потрібно провести аудит?

Якщо ви думаєте, чи потрібно вам замовити SEO-аудит сайту, настав час задуматися про те, що 99%, які звернулися до нас за просуванням сайту, мають на сайті величезну кількість технічних, контентних або юзабіліті помилок.

Все це негативно впливає на просування сайту. Більшість компаній, які проводять розробку сайтів, не звертають увагу на конверсійні фактори та не враховують необхідність подальшого SEO-просування при побудові структури сайту, написанні коду тощо.

В результаті, позбавитися всіх помилок допоможе тільки технічний SEO-аудит сайту. А якщо проігнорувати всі ці помилки, тоді нормальне просування буде просто неможливим. Професійно проведений SEO-аудит дозволяє:

  • Провести аналіз технічного стану ресурсу. Дублювання сторінок, неправильно налаштовані редиректи, некоректне відпрацювання сторінки 404 помилки, проблеми з формуванням ЧПУ, повільна швидкість завантаження – все це з’являється при незнанні, банальній неуважності або через особливості CMS-системи. Детальна перевірка сайту дозволить визначити зони ризику та знайти рішення для виправлення.
  • Оцінка структури. Йдеться про розмітку та зв’язування сторінок сайту, що має безпосередній вплив на індексацію сайту. Іноді розробники поєднують різні категорії в одну з неправильно налаштованими сторінками фільтрів, каталогізацією ресурсу і не відповідають попиту потенційного клієнта. Ми зможемо знайти подібні помилки та надати рекомендації щодо їх виправлення, а також розширимо структуру сайту.
  • Пошук точок зростання органічного трафіку. SEO-аудит дозволяє повністю розкрити потенціал пошукового просування, навіть коли здається, що він себе вичерпав. Аналіз сайту допоможе знайти нові точки зростання та стане планом дії для покращення результатів.
  • Перевірки роботи підрядників. І, звичайно ж, SEO-аудит у Києві та інших великих містах пропонують багато компаній, але не всі вони однаково відповідально ставляться до своїх обов’язків. За допомогою SEO-аналізу можна буде визначити, наскільки якісно було виконано роботи.

І це лише мала частина завдань, які здатна вирішити SEO-перевірка сайту, ціна на яку значно менша, ніж вливання бюджету в пошукове просування сайту, коли він до цього ще не готовий. Наша професійна команда iBrain проведе комплексний аналіз, а також надасть рекомендації щодо виправлення помилок.

Як проводиться SEO-аудит та що клієнт отримує?

SEO-аудит – це комплексний процес, який складається з цілого комплексу робіт, завдяки чому вдається бачити повну картину того, що відбувається. Стандартна перевірка сайту на SEO-помилки складається з наступних етапів:

  • Аналіз. Проводиться аудит позицій та видимості сайту, аналіз ніші та аналіз конкурентів.
  • Збір семантики. Збирається максимально широке семантичне ядро ​​та проводиться кластеризація.
  • Розробка SEO-стратегії. Складається контент план на основі аналізу та семантики.
  • Технічний аудит. Проводиться перевірка сайту на дублі, вихідні посилання, оптимізація фільтрів та пагінація.
  • Аудит юзабіліті. Аналіз основних проблем в інтерфейсі сайту – зручність для користувача, що цінується пошуковими системами.
  • Аналіз контенту. Проводиться перевірка контенту на унікальність, входження ключових слів та відповідність текстів SEO-показникам.

Користувач отримує чек-лист із результатами та рекомендаціями, як поточні помилки можна виправити. На вибір представлено кілька тарифних планів, за якими ви зможете бачити, що входить до СЕО-аудиту та скільки коштує SEO-аудит сайту, залежно від обраного тарифу.

ТАРИФИ

Вам достатньо лише вибрати потрібний тариф, після чого оформити замовлення або зателефонувати до нас. Ті клієнти, які замовили просування сайту, безкоштовно отримують повний технічний аудит з повним списком рекомендацій.