+38 (067) 648 0880

SEO-просування корпоративних сайтів

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах
консультація

20+

відгуків Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

Комплексне SEO-просування корпоративних сайтів

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

30
клієнтів

SEO-просування корпоративних сайтів

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах

консультация
30
клієнтів
20+
відгуків
Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

Комплексне SEO-просування корпоративних сайтів

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

Просування корпоративного сайту – це важливий етап у розвитку бізнесу. На відміну від інших сайтів, при просуванні корпоративного сайту пріоритетним напрямком є ​​саме прокачування бренду і лише потім вже збільшення органічного трафіку шляхом посилення послуг. Розкручування бренду дає можливість підвищити довіру у користувачів, викликаючи позитивні асоціації у потенційних клієнтів. Важливо продемонструвати їм, що ви – експерти, яких вони шукали.

Замовити SEO-просування корпоративного сайту ви можете у компанії iBrain. Ми не класична агенція, яка працює з клієнтами на потоці. Ми – команда SEO-фахівців, які завжди працюють на результат. Жодних шаблонних рішень. Залежно від тематики та ніші, збудуємо необхідну стратегію просування для досягнення результату. Вам достатньо зателефонувати чи залишити заявку на сайті.

SEO ПРОСУВАННЯ ЦЕ…

Зростання бренду

Підвищення впізнаваності бренду – Вас починають шукати по імені або за назвою компанії

Трафік

Стабільний та довгостроковий трафік, у порівнянні з платною рекламою, де оплата знімається за кожен клік

Цільова аудиторія

Цільовий трафік – люди шукають товари, послуги чи інший контент за ключами, які їх цікавлять, а не за якими відображається реклама

Збільшення прибутку Вашого бізнесу

Постійне зростання трафіку та залучення цільових клієнтів покращують фінансовий стан компанії

Як відбувається SEO-просування корпоративного сайту?

Довіряючи фахівцям нашої компанії, ви отримуєте комплексне просування бізнесу в Інтернеті. Досвіду та кваліфікації наших фахівців достатньо, щоб забезпечити повний цикл просування, починаючи консультацією та аудитом, кінчаючи роботами з оптимізації сайту. Можна виділити такі етапи SEO-просування.

Стандартно, просування складається із 3 глобальних етапів:

1/3

Підготовчі роботи

На старті просування важливо зрозуміти ситуацію на ринку і реальне становище сайту по відношенню як до конкурентів, так і до пошукових систем. Для цього ми проводимо детальний аудит сайту і ніші.

2/3

Оптимізація

Після детального аналізу команда спеціалістів починає впроваджувати правки, що заважають розвитку сайту.

3/3

Просування

Роботи по просуванню сайту – це комплекс постійних робіт, націлених на поліпшення позицій посадкових сторінок.

Результат етапу

 • Маркетинговий аналіз
 • Аналіз конкуренції
 • Технічний аудит
 • SEO аудит

Результат етапу

 • Впровадження аудиту
 • Налаштування лінківки
 • Робота з контентом

Результат етапу

 • Лінкбілдинг
 • Написання нового контенту
 • Постійна оптимізація сайту під пошукові алгоритми

Усі етапи проводяться винятково досвідченими фахівцями високої кваліфікації. На кожному етапі координуємо дії із Замовником.

Які особливості просування корпоративних веб-сайтів?

Корпоративний сайт відрізняється від інших інтернет-ресурсів, так як у ньому основний акцент робиться на репутацію проекту та зростання експертності, а не на залучення органічного трафіку. Якщо порівнювати із сайтами локальних послуг чи інтернет-магазинами, то акцент виконується на просуванні блогу, а також потрібно дати зрозуміти клієнту, чим компанія може допомогти. Завдання – розвиток та просування бізнесу, щоб клієнти почали вам довіряти. Конкретна послуга чи товар мають асоціюватися саме із вами, а не конкурентами.

Важливим є просування за допомогою лінків – необхідно розміщувати статті, огляди та інтерв’ю на трастових локальних ресурсах, а також на місцевих ЗМІ. Це дозволить отримувати реферальний трафік. Незайвою буде активність у соціальних мережах на тематичних ресурсах.

Етапи співробітництва

У співпраці з клієнтом практикуємо виключно індивідуальний підхід. Це сприяє тому, що просування вашого бізнесу в інтернеті буде максимально ефективним та результативним. Стандартна співпраця складається з наступних етапів.

01

Консультація та первинний аналіз

02

Створення КП, погодження цін і підписання договору

03

Маркетинговий аналіз і аудит

04

SEO просування

Коли можна побачити результат?

Важливо розуміти, що SEO-просування корпоративних сайтів – це тривалий процес. На відміну від таргетованої або контекстної реклами, ви не отримаєте результати наступного дня після налаштування. Стандартно перші результати з’являються лише за кілька місяців.

Швидкість просування залежить від тисяч різних чинників, серед яких можна виділити: локація просування, конкуренція, бюджет просування, технічний стан сайту тощо. Над кожним із чинників ми працюємо. У цілому нині, можна орієнтуватися на наступні терміни.

3мсяці
 • З’являється перший трафік за НЧ ключами
 • Закінчений етап підготовки
 • Початок етапу оптимізації
 • Отримуємо перші позиції в пошуку та трафік із пошукових систем
6місяців
 • З’являється стабільний трафік за НЧ та СЧ ключами
 • Завершена оптимізація сайту
 • Активна реалізація посилального плану
 • Активна реалізація контент плану
 • Збільшуємо обсяг трафіку із пошукових систем
12місяців
 • Сайт ранжується за основними ключами в ТОПі видачі
 • У сайта є динаміка зростання та збільшення трафіку
 • Переогляд стратегії просування
 • Сайт вже конкурентоспроможний в пошуку

Працюючи прагнемо завжди домагатися максимально оперативних результатів, щоб ви почали отримувати перших клієнтів у мінімальні терміни.

Наші спеціалісти

Артур Антропов

Маркетолог, SEO-фахівець, краєзнавець

Засновник приватної агенції iBrain.com.ua з просування сайтів. Любить подорожувати Україною. Для цього створив путівник go-to.rest, де команда ділиться всіма цікавими місцями.

Олексій Вознюк

SEO аналітик

Досвідчений аналітик з більш ніж восьми роками досвіду в області SEO просування сайтів. Має за спиною десятки виведених проектів в топ Google в різних гео та нішах. Саме він знайде усіх ваших конкурентів, розробить ефективну стратегію просування та впровадить її.

Юлія Носенко

Юлія Носенко

Project-менеджер

Досвідчений проект-менеджер з великим досвідом у керуванні проєктами в різних галузях. Вміє навести лад у найбільшому хаосі процесу просування наших та клієнтських проєктів. У своїй роботі забезпечує повне управління всім життєвим циклом проєкту від початку до кінця. Дуже любить тварин, а у вільний час активно займається кінним спортом.

Вікторія Волкова

Вікторія Волкова

Контент-менеджер

Має досвід понад 10 років у сфері комплексного наповнення комерційних сайтів, інформаційних порталів, інтернет-магазинів, дошок оголошень. WordPress, OpenCart, Webasyst, Joomla, 1С Бітрікс – це не просто набір слів, а стиль її життя. Не боячись можливих труднощів, працює над проєктами різної складності.

Юлія Сулім

Юлія Сулім

Копірайтер, рерайтер, перекладач

Має багаторічний досвід у створенні унікального та ефективного контенту для різних галузей і мов, таких як українська, російська, англійська. Розробляє тексти для корпоративних веб-сайтів на замовлення. Рерайт та SEO-оптимізація статей для сайту go-to.rest та інших сайтів. Володіє знаннями SEO-принципів для оптимізації текстів під пошукові системи.

Віктор Шатров

Віктор Шатров

Історик, публіцист, блогер, райтер

Навчався на історичному факультеті ДВНЗ “УжНУ”. Працював старшим науковим співробітником Закарпатського музею народної архітектури та побуту, викладачем Східно-європейського слов’янського університету. Має публікації на політичну тематику у виданні “Український Тиждень”. Автор туристичного блогу про Закарпаття на сайті go-to.rest.

Які технології ми використовуємо?

Google Analytics
serpstat
Screaming Frog

КЕЙСИ

Переглянути всі

Часті питання

Як ми вже зазначили, просування корпоративного блогу чи сайту відрізняється від розкручування інших ресурсів. Перш ніж розпочнеться безпосереднє просування, нам потрібно зрозуміти загальну ситуацію, в якій знаходиться проект. Для цього проводиться технічний аудит та аудит посилань, що дозволяє оцінити обсяг трафіку, посилальний профіль, потенційний трафік, який було втрачено. Поточні дані про стан інтернет-ресурсу порівнюються з показниками конкурентів, завдяки чому вдається побудувати оптимальну стратегію для досягнення встановлених результатів. І вже на базі отриманої інформації складається список технічних завдань та плану робіт для виконання фахівцями iBrain. В результаті, починається безпосередньо СЕО просування бізнесу нашими фахівцями.
Ціна на комплексне просування бренду компанії може змінюватись у широкому діапазоні. На вартість просування можуть впливати десятки різних чинників, однією з основних є конкуренція у ніші. Необхідно описати, що дуже важливо орієнтуватися на поточних конкурентів, щоб їх можна було наздогнати. У деяких випадках раціональнішим буде вибрати не просування бренду в інтернеті, а інші канали трафіку. Завжди готові проконсультувати у цьому питанні. У вартість просування корпоративного сайту входить оплата послуг SEO-команди, копірайтера та вартість посилань. Стандартно вартість просування стартує від ХХХ$, але підбирається індивідуально для кожного окремого проекту, залежно від потреб клієнта.
Основна мета SEO-просування корпоративного сайту – збільшення впізнаваності бренду в інтернеті, а також зростання саме брендового трафіку. Найчастіше цього недостатньо. Для досягнення максимальних результатів рекомендується розвиватись рівномірно за всіма джерелами трафіку – PPC, SMM, email-маркетинг тощо. Все це в комплексі гарантуватиме максимальну ефективність. Якщо необхідно, ми можемо взяти ваш проект під ключ та провести комплексну рекламну кампанію, щоб забезпечити максимальне залучення клієнтів до вашого бізнесу.
Якщо вам потрібне просування локального бізнесу або повноцінної корпорації в інтернеті, ми можемо виконати всі роботи під ключ. В даному випадку наші фахівці беруть на себе всі роботи для комплексного просування з мінімальним залученням клієнта – проводимо повний аудит сайту, впроваджуємо технічні завдання розробникам, готуємо контент, оптимізуємо та просуваємо сайт. Якщо необхідно, можемо підключати інші джерела трафіку для максимально ефективного та рівномірного розвитку бізнесу – PPC, SMM, email-розсилка.
Якщо вас цікавить просування сайту малого бізнесу в інтернеті, ви завжди можете розраховувати на нас. Просуваємо корпоративні сайти будь-якого масштабу та типу по всій території України. Можливе локальне просування інтернет-магазину в Одесі, Харкові, Києві, Дніпрі, Львові та інших містах України. Вам достатньо звернутися до нас, і ми надамо вам індивідуальну пропозицію. Досвіду та кваліфікації достатньо, щоб проводити просування сайтів у всьому світі: Європа, США, Латинська Америка, країни Близького Сходу. Тепер ви знаєте, що дає просування корпоративного сайту і яка користь для бізнесу в інтернеті. Якщо ви хочете замовити просування корпоративного сайту, достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Готові надати консультацію з усіх питань.

Ми можемо зателефонувати самі

Залишіть Ваш номер і ми зателефонуємо протягом 24 годин

ДЛЯ ПОЧАТКУ ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

Відправляючи цю форму, я підтверджую, що прочитав та приймаю Політику конфіденційності