+38 (067) 648 0880

Веб-дизайн сайту – це обличчя бренду. Саме він формує у користувача думку про компанію, змінити яку практично неможливо. Але багато хто в гонитві за привабливою картинкою забуває про те, що дизайн повинен бути зручним та функціональним. Виключно в цьому випадку він зможе забезпечити постійний приплив відвідувачів та стабільне зростання конверсії.

iBrain пропонує послуги веб-дизайнера, створюючи не просто привабливе оформлення, а практичний дизайн. Ми не є студією дизайну, а SEO спеціалісти, тому при розробці дизайну обов’язково враховуємо зручність для користувача та високу ефективність у майбутньому просуванні із необхідною структурою.

Ви можете скористатися нашими послугами у Львові, Києві, Дніпрі та інших містах України, достатньо лише зателефонувати чи залишити заявку. Можете замовити дизайн інтернет-магазину, корпоративного сайту, лендінгу та других різновидів веб-сайтів.

Що таке дизайн сайту?

Дизайн сайту – це сукупність усіх графічних елементів на сторінці. Загальне оформлення веб-сайтів. Саме на його основі користувачеві вистачає 30 секунд, щоб ухвалити остаточне рішення — хоче він затримуватися на ньому або продовжити пошук більш відповідного ресурсу. Тому не можна недооцінювати дизайн сайту та вважати, що хороший товар сам себе продасть.

Також дизайн сайту створює особливий стиль компанії, допомагаючи будувати бренд. Так склалося, що власники малого та середнього бізнесу не завжди хочуть вкладати у створення дизайну сайту, застосовуючи виключно готовий шаблон. При знайомстві з таким сайтом у потенційного клієнта відразу знижується лояльність – стає зрозуміло, що компанія не дбає про зручність клієнта та свій імідж.

І не варто забувати, що розробка дизайну сайту з урахуванням усіх SEO-стандартів – це початок успішного просування в пошуковому ранжируванні Google. Очевидно, що унікальний, зручний та зрозумілий дизайн сайту – це не просто забаганка, а необхідність для успіху бізнесу.

Переваги веб-дизайну від приватного фахівця

Замовляючи дизайн сайту у приватного спеціаліста, а не компанії, яка просто візьме ваш проект на потік, ви отримуєте такі переваги.

 • Адаптивність. Сторінки будуть ідеально адаптовані на всіляких пристроях, незалежно від розміру та розширення. Сайт буде правильно відображено на телефоні, планшеті, ноутбуці та навіть на великому телевізорі. Це важлива умова для успішного просування.
 • Унікальний та ефективний дизайн. Проводиться розробка з урахуванням специфіки бізнесу та цільової аудиторії, тому дизайн повністю відповідатиме тематиці сфери діяльності та викликатиме довіру. Саме унікальний дизайн, а не шаблонні рішення, цінуються пошуковими системами та користувачами.
 • Зручність користувача, орієнтована на конверсію. Проводиться грамотна розробка юзабіліті сайту – клієнт почуватиметься комфортно, отримуватиме зрозумілу інформацію, що буде виражено у найдрібніших дизайнерських рішеннях. Якщо клієнту комфортно, він швидше здійснить замовлення товару або послуги – кожна сторінка вестиме до певної дії.
 • Відповідність вимогам пошукових систем. Розробляється дизайн сайту з оптимальною вагою сторінок, не перевантаженим кодом, наявність пошуку, з простою та зручною навігацією, мобільною адаптацією та іншими вимогами пошукових систем.

Це не означає, що в студії дизайну ви не отримаєте такого самого дизайну ресурсу, але потік клієнтів не дає сконцентруватися на ідеї конкретного бізнесу та цільової аудиторії.

Продающий дизайн для вебсайтів

Очевидно, що дизайн продающого сайту – це не просто гарна картинка, а ціла система. Але, залежно від типу сайту та його цілей, принцип розробки відрізняється між собою.

 • Дизайн для лендінгів. Коли проводиться розробка дизайну для лендінгу, необхідно орієнтуватися на основне завдання – це продаж конкретних товарів чи послуг. Завдання дизайну в тому, щоб у рамках однієї сторінки зачепити людину, давши їй вичерпну інформацію максимально стисло та лаконічно.
 • Редизайн поточного веб-сайту. Тут основна проблема полягає в тому, щоб не нашкодити та не зламати те, що працювало до цього. Як правило перед редизайном детальний аудит поточного стану сайту, усуваються помилки та удосконалюється те, що працює для досягнення найкращих результатів.
 • Дизайн корпоративного веб-сайту. При розробці дизайну корпоративного сайту завдання полягає у тому, щоб продемонструвати авторитетність бренду та конкретну користь від послуг компанії. Продемонструвати досягнення, яких було досягнуто. Дизайн корпоративного сайту допоможе відрізнитись від конкурентів і більш ефективно розкручуватись.
 • Дизайн інтернет-магазину. Дизайн інтернет-магазину суттєво відрізняється від інших сайтів. Тут важливо створити особливий зв’язок із логікою роботи продажів. Необхідно зробити зручну взаємодію, щоб у користувача не виникало проблем при покупці. Одночасно повинна дотримуватися краса та строгість. Важливо пам’ятати що для просування інтернет-магазину дуже важливо максимально ефективні маршрути взаємодії користувача з сайтом.

Тільки при врахуванні всіх вимог та норм до дизайну сайту, можна буде досягти позитивних результатів.

Розробка дизайну вебсайту – етапи створення дизайну

Етапи розробки веб-дизайну сайтів від iBrain складається з 8 основних етапів.

 • Брифінг та дослідження. Аналізується продукт, його сильні та слабкі сторони, будується портрет цільової аудиторії, оцінюються конкуренти. На основі цього визначається загальна стилістика майбутнього дизайну.
 • Затвердження умов робіт. Коли завершено дослідження продукту, демонструємо план та зразковий дизайн. Коли проект затверджено, обговорюються терміни, вартість та система проектування.
 • Укладання договору. У договорі встановлюється відповідальність сторін, зазначаються строки та вартість виконання.
 • Прототип для проекту. Проводиться розробка прототипу дизайну, як виглядатиме кожен блок сайту, щоб задовольняв потреби користувача та пошукових систем. Затверджуємо розташування тексту, картинок, елементів, визначається розмірами, шрифтами, графікою та іншими деталями. При необхідності реалізуємо розробку SEO структури сайту.
 • Проектування дизайну веб-сайту. Створюється зручний та зрозумілий інтерфейс для користувача, розробляється фірмовий стиль та постановка цілей проекту.
 • Візуальне оформлення. Проводиться промальовування макетів, підбираються відповідні ілюстрації, графічні об’єкти, фотографії, іконки тощо. Підбір проводиться з урахуванням цілей дизайну.
 • Адаптивність. Дизайнерами проводиться адаптація під гаджети різного розміру. Створюємо дизайн сайту, який однаково комфортно переглядатиметься користувачами з пристроїв з роздільною здатністю від 300 пікселів до 4К формату.
 • Верстка. Здійснюється верстка макета з повним обліком радіусу вуглів, розташування тексту, розміру шрифту, ілюстрацій, посилання, виду та типу анімації.

На завершальному етапі наш клієнт отримує готовий дизайн сайту, який буде ефективним для пошукового просування і підвищення конверсії.

Вартість розробки дизайну

Перш ніж замовити дизайн сайту, всіх цікавить його вартість. Важливо розуміти, що ціна на дизайн не може бути однаковою та фіксованою для різних проектів. Кожен з них особливий, зі своїми фішками та функціями, для впровадження яких потрібна різна кількість часу. Особливості розробки аналогічно впливають на ціну.

Відповіді на популярні запитання

Як зробити дизайн, що продає?

Щоб створити сайт, що продає дизайн, необхідно гармонійно поєднати креативність зі зручністю використання. Для цього необхідно дотримуватись ряду правил:

 • лаконічний та мінімалістичний стиль;
 • висока швидкість завантаження сторінок;
 • зручність навігації;
 • комфортна читабельність шрифту;
 • правильно підібрана колірна гама;
 • вдало обраний фон;
 • єдність стилю у певній концепції;
 • використання правила «Золотого перетину» та третин;
 • створення ефекту банерної сліпоти.

Якщо дотримуватися цього, ви отримаєте дизайн сайту, який може продавати. Людина не повинна перевантажуватися зайвими елементами, а бути зосереджена на покупці.

Що має бути на сайті?

Дизайн сайту що продає має обов’язково мати приємну візуальну складову з лаконічним і мінімалістичним стилем, по якому користувачеві буде зручно пересуватися. Обов’язкова висока швидкість завантаження сторінок, тому потрібно розраховувати кількість візуальної частини. Нічого не повинно відволікати користувача від цільової дії, тому ніяких банерів на першому екрані сайту.

Скільки коштує дизайн сайту?

Ціна на дизайн сайту варіюється у широкому ціновому діапазоні. Безпосередньо залежить від складності реалізації проекту, необхідності розробки та впровадження креативних ідей, кількості промальованих сторінок, наявності вихідних матеріалів та інших факторів. У компанії iBrain розрахунок вартості дизайну сайту відбувається в індивідуальному порядку після оцінки концепції та складності проекту. Жодних шаблонних рішень.