+38 (067) 648 0880

SEO-просування локальних сайтів

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах
консультація

20+

відгуків Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

SEO-просування локальних сайтів

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

30
клієнтів

SEO-просування локальних сайтів

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах

консультация
30
клієнтів
20+
відгуків
Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

SEO-просування локальних сайтів

Сукупність заходів для просування сайту в ТОП пошукової видачі з досягненням ключових KPI бізнесу та довгострокове утримання лідируючих позицій

Якщо у вас є бізнес у вашому місті, але кількість клієнтів бажає кращого, тоді оптимальним вибором для вас стане локальне просування сайту в інтернеті. Це комплекс робіт, спрямованих збільшення органічного трафіку з певної локації, наприклад, у конкретному місті чи області.

Просування здійснюється в пошуковій системі Google, включаючи просування в картах Google. Оптимальний вибір для бізнесу, так як потенційні клієнти, що знаходяться неподалік, завжди потраплятимуть саме на ваш бізнес, якщо у них виникне потреба у конкретному товарі чи послузі.

Компанія iBrain – це не класичне digital-агентство, а злагоджена команда професійних SEO-фахівців. Ми не працюємо на потоці, вважаючи цей метод неефективним. Для нас кожен клієнт особливий, тому детально вивчаємо бізнес: особливості ніші, цільову аудиторію тощо. Подібний підхід дозволяє нам завжди досягати позитивних результатів. Вам достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

SEO ПРОСУВАННЯ ЦЕ…

Трафік

Стабільний та довгостроковий трафік, у порівнянні з платною рекламою, де оплата знімається за кожен клік

Зростання бренду

Підвищення впізнаваності бренду – Вас починають шукати по імені або за назвою компанії

Цільова аудиторія

Цільовий трафік – люди шукають товари, послуги чи інший контент за ключами, які їх цікавлять, а не за якими відображається реклама

Збільшення прибутку Вашого бізнесу

Постійне зростання трафіку та залучення цільових клієнтів покращують фінансовий стан компанії

Як відбувається SEO-просування локальних сайтів?

Хоча на перший погляд локальне просування і не відрізняється від класичного, але є ряд своїх нюансів. Аналогічно перед початком робіт необхідно провести аналіз конкуренції і зрозуміти, що відбувається у ніші, провести посилальний аудит, технічний аудит, аналіз поточного контенту і структури. Це дає можливість знайти ті проблеми, які заважають повноцінному зростанню позицій під час просування сайту.

Коли вся інформація була зібрана, відбувається складання списку технічних завдань та складання стратегії роботи з посиланнями. За результатом роботи будуть проводитися роботи з оптимізації сайту: впровадження технічних завдань, оптимізація лінковки, посилення локальних факторів, наприклад, просування на Google картах. Подібний підхід дозволяє фахівцям iBrain гарантувати клієнтам позитивні результати роботи.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ ЛОКАЛЬНОГО САЙТУ

Замовляючи локальне SEO просування у нас, ви отримуєте повний цикл робіт. Це дає можливість вам в одному місці отримати всі необхідні послуги без необхідності пошуку інших підрядників. І найважливіше, що кожен етап виконуватимуть фахівці, які детально знайомі з вашим бізнесом, а це забезпечить винятково позитивні результати. Загалом процес SEO-просування для локального бізнесу складається з 3 основних етапів:

1/3

Підготовчий етап

На старті просування важливо зрозуміти ситуацію на ринку і реальне становище сайту по відношенню як до конкурентів, так і до пошукових систем. Для цього ми проводимо детальний аудит сайту і ніші.

2/3

Оптимізація

Після детального аналізу команда спеціалістів починає впроваджувати правки, що заважають розвитку локального сайту.

3/3

Просування

Просування локального сайту – це комплекс постійних робіт, націлених на поліпшення позицій посадкових сторінок.

Результат етапу

 • Маркетинговий аналіз
 • Аналіз конкуренції
 • Технічний аудит
 • SEO аудит

Результат етапу

 • Впровадження аудиту
 • Налаштування лінківки
 • Робота з контентом

Результат етапу

 • Лінкбілдинг
 • Написання нового контенту
 • Постійна оптимізація сайту під пошукові алгоритми

Подібний підхід сприяє тому, що ми відповідаємо за заплановані результати. Кожен етап здійснюється за повної взаємодії з клієнтом.

Етапи співробітництва

01

Первинний аналіз

Проводячи локальне СЕО-просування, спочатку нашими спеціалістами проводиться первинний аналіз сайту, що дозволяє оцінити конкурентів, технічний стан сайту, юзабіліті, профіль посилань і т.д.
Докладніше
02

Складання КП, підписання договору

На підставі отриманої інформації складається комерційна пропозиція та погоджується кошторис на проведення просування. Якщо кожну із сторін усе влаштовує, підписується договір.
Докладніше
03

Комплексний аудит

Після підписання договору проводиться детальний маркетинговий аналіз та комплексний аудит сайту. Складається семантичне ядро і контент-план, згідно з яким буде проводитися локальне просування сайту.
Докладніше
04

SEO просування

І коли все готово, здійснюється безпосередньо просування сайту.
Докладніше

Коли можна побачити результати локального просування?

Важливо враховувати, що локальне SEO-просування – це тривалий процес. Перші місяці зазвичай приводять клієнтів виключно за низькочастотними запитами. Все ж таки, локальне просування значно швидше, ніж просування по всій країні чи всьому світу. На швидкість просування можуть впливати різні чинники, серед яких можна виділити: локацію просування та конкуренцію, бюджет на просування, первинний стан сайту тощо. Ви можете орієнтуватись на наступні показники, але у кожен проект індивідуальний і для більш точних прогнозів потрібно провести поверхневий аналіз:

3мсяці
 • З’являється перший трафік за НЧ ключами
 • Закінчений етап підготовки
 • Початок етапу оптимізації
 • Отримуємо перші позиції в пошуку та трафік із пошукових систем
6місяців
 • З’являється стабільний трафік за НЧ та СЧ ключами
 • Завершена оптимізація сайту
 • Активна реалізація посилального плану
 • Активна реалізація контент плану
 • Збільшуємо обсяг трафіку із пошукових систем
12місяців
 • Сайт ранжується за основними ключами в ТОПі видачі
 • У сайта є динаміка зростання та збільшення трафіку
 • Переогляд стратегії просування
 • Сайт вже конкурентоспроможний в пошуку

Ми завжди прагнемо забезпечити максимально оперативне просування, щоб ви почали отримувати перших клієнтів у найкоротший термін.

Які особливості просування локального сайту?

Загалом процес локального просування сайту за своїм принципом, на перший погляд, не відрізняється від класичного просування сайту. Основна особливість полягає в тому, що основний акцент робиться на факторах які підтверджують реальність бізнесу. Важливим є розміщення та просування сайту на популярних сторонніх ресурсах, наприклад, просування Google Business у Google картах. Для західних країн великий плюс додасть розміщення на сайтах на кшталт Yelp/Houzz.

Фахівцям важливо опрацювати на сайті експертність та локальність. Пильна увага приділяється мікророзмітці та розвитку контенту. Вкрай важливим є блог, який зможе довести експертність компанії. Ще однією особливістю просування локального сайту полягає у реалізації структури з урахуванням локальності. Проробляються ключові слова, пов’язані з усіма необхідними геолокаціями, включаючи міста, передмістя, райони, якщо є попит.

НАША КОМАНДА

Артур Антропов

Маркетолог, SEO-фахівець, краєзнавець

Засновник приватної агенції iBrain.com.ua з просування сайтів. Любить подорожувати Україною. Для цього створив путівник go-to.rest, де команда ділиться всіма цікавими місцями.

Олексій Вознюк

SEO аналітик

Досвідчений аналітик з більш ніж восьми роками досвіду в області SEO просування сайтів. Має за спиною десятки виведених проектів в топ Google в різних гео та нішах. Саме він знайде усіх ваших конкурентів, розробить ефективну стратегію просування та впровадить її.

Юлія Носенко

Юлія Носенко

Project-менеджер

Досвідчений проект-менеджер з великим досвідом у керуванні проєктами в різних галузях. Вміє навести лад у найбільшому хаосі процесу просування наших та клієнтських проєктів. У своїй роботі забезпечує повне управління всім життєвим циклом проєкту від початку до кінця. Дуже любить тварин, а у вільний час активно займається кінним спортом.

Вікторія Волкова

Вікторія Волкова

Контент-менеджер

Має досвід понад 10 років у сфері комплексного наповнення комерційних сайтів, інформаційних порталів, інтернет-магазинів, дошок оголошень. WordPress, OpenCart, Webasyst, Joomla, 1С Бітрікс – це не просто набір слів, а стиль її життя. Не боячись можливих труднощів, працює над проєктами різної складності.

Юлія Сулім

Юлія Сулім

Копірайтер, рерайтер, перекладач

Має багаторічний досвід у створенні унікального та ефективного контенту для різних галузей і мов, таких як українська, російська, англійська. Розробляє тексти для корпоративних веб-сайтів на замовлення. Рерайт та SEO-оптимізація статей для сайту go-to.rest та інших сайтів. Володіє знаннями SEO-принципів для оптимізації текстів під пошукові системи.

Віктор Шатров

Віктор Шатров

Історик, публіцист, блогер, райтер

Навчався на історичному факультеті ДВНЗ “УжНУ”. Працював старшим науковим співробітником Закарпатського музею народної архітектури та побуту, викладачем Східно-європейського слов’янського університету. Має публікації на політичну тематику у виданні “Український Тиждень”. Автор туристичного блогу про Закарпаття на сайті go-to.rest.

Які технології ми використовуємо?

Google Analytics
serpstat
Screaming Frog

КЕЙСИ

Переглянути всі

Часті питання

Ціна на локальне просування у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та інших містах України залежить від десятків різних факторів. Головним критерієм вартості просування є конкуренція у ніші. Перш ніж буде названо вартість локального просування, проводиться ретельна оцінка конкурентів. Ми оцінюємо, які ресурси потрібно витратити, щоб їх можливо було наздогнати та наскільки це доцільно. У деяких випадках біль раціональним рішенням буде отримання трафіку через інші канали. Разом з цим, бюджет на просування включає оплату послуг SEO-команди, копірайтера, контент-менеджера і вартість посилань. Зв’яжіться з нами через форму і ми залюбки прорахуємо для вас вартість просування Вашого сайту. Стандартно вартість локального просування сайтів стартує від XX$. У кожному випадку практикуємо індивідуальне ціноутворення кожного проекту, залежно від потреб клієнта.
Ми пропонуємо послуги комплексного локального просування сайтів. Якщо потрібно, ми надаємо послуги просування у Google-картах. Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете замовити просування локальних сайтів, вам потрібно лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди готові надати консультацію з питань, що цікавлять.

Ми можемо зателефонувати самі

Залишіть Ваш номер і ми зателефонуємо протягом 24 годин

ДЛЯ ПРОСУВАННЯ ЛОКАЛЬНОГО САЙТУ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

Відправляючи цю форму, я підтверджую, що прочитав та приймаю Політику конфіденційності