+38 (067) 648 0880

SEO-оптимізація – це комплекс заходів, спрямований на пошук та усунення технічних та пошукових проблем для кращої індексації сайту у пошукових системах. Правильно проведена пошукова оптимізація сайту допомагає пошуковим системам зрозуміти, за якими саме запитами потрібно показувати сайт у видачі. Без якісно проведеної оптимізації просування у Google не матиме сенсу через низьку результативність.

Для нашої команди оптимізація та просування сайтів у пошукових системах – це не робота, а покликання. У штаті лише досвідчені фахівці, які знають про всі тонкощі проведення оптимізації, щоб сподобатися пошуковим системам. Завдяки цьому подальше SEO-просування буде результативним.

Що входить у SEO-оптимізацію?

СЕО оптимізація інтернет-магазину, корпоративного сайту чи іншого інтернет-ресурсу – це комплекс робіт по приведенню сайту у якісний стан з точки зору пошукових систем. 

Стандартно до роботи з СЕО-оптимізації входить:

 • Збір семантичного ядра 
 • Детальний аналіз цільових сторінок: контент, лінковка, мета-теги
 • Аналіз структури сайту та її доопрацювання 
 • Аналіз зображень та рекомендації щодо їх оптимізації
 • Оптимізація мета-тегів на цільових сторінках
 • Написання та оптимізація текстів для посадкових сторінок.
 • Виправлення технічних помилок знайдених під час технічного аудиту

Кожен із етапів є вкрай важливим та незамінним при оптимізації. 

Якщо аудит – це підготовка сайту до просування, то оптимізація це вже один із цих етапів. Без цього сайт не зможе вийти в ТОП пошукового ранжування, та всі ваші вкладення будуть марними.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Наша команда iBrain пропонує повний комплекс послуг із SEO-оптимізації сайтів різного напряму. Коли проводиться оптимізація веб-сайту, наша команда проводить такі роботи:

 • усунення дублікатів;
 • усунення технічних проблем сайту;
 • коректне формування адрес сторінок (ЧПУ);
 • збір семантичного ядра;
 • складання мета-тегів;
 • написання контенту для сторінок, що просуваються.

Розглянемо кожен із етапів докладніше, щоб зрозуміти його важливість для вашого інтернет-ресурсу.

Усунення дублікатів

Щоб пошукова система не загубилася на вашому сайті, необхідно зробити його чистим від дублікатів сторінок. Публікат сторінки – це копії сторінок, мета-описів або контенту, що може заважати пошуковому просуванню. Кожен із дублікатів виправляється по-різному, застосовується індивідуальний підхід. Наприклад, для дублікатів сторінок створюються редиректи або використовується тег canonical.

Дублікати мета-тегів переписуємо, встановлюємо шаблони для великих інтернет-магазинів та закриваємо частину контенту для індексації. Ми проводимо аналіз всього сайту на знаходження дублікатів. Можемо самостійно усунути дублікати або написати технічне завдання для вашого розробника.

Усунення технічних проблем

При аналізі технічних проблем сайту звертаємо увагу на наявність протоколу HTTPS, robots.txt, Sitemap.xml. Якщо їх немає або створено некоректно, створюються нові відповідно до всіх норм і правил. Проводяться роботи з оптимізації швидкості завантаження – оптимізуються зображення, а також проводиться оптимізація JavaScript та CSS.

Виправлення технічних помилок позитивно відображається не лише на швидкості завантаження, а й на ранжування сайту в пошукових системах. Можемо самостійно все виправити або розробити технічне завдання для вашого фахівця.

Коректне формування адрес сторінок (ЧПУ)

Для зручності користувача та розуміння з боку пошукової системи, важливо, щоб URL відповідав темі сторінки. Часто трапляються ситуації, коли URL має незрозумілий набір символів. Ми налаштовуємо адреси сторінок у коректний зовнішній вигляд. В ході роботи ми складемо технічне завдання для вашого розробника, або самостійно внесемо правки на сайт.

Розробка семантичного ядра

Семантичне ядро ​​– це набір ключових слів, за якими потенційні клієнти зможуть знайти ваш товар/послугу. Завдання SEO-оптимізації полягає в тому, щоб розбити весь пул ключових слів по сторінках, що просуваються, для максимального охоплення. Це важливий пункт, від якого залежить ефективність подальшого SEO просування.

Складання мета-тегів

Пошукові системи значно краще індексують інтернет-ресурс у тому випадку, якщо правильно складені теги title і description. Складаємо мета-теги на основі ключових запитів для всіх сторінок, що просуваються.

Для відсутності дублювання, вносимо редагування для всіх сторінок. Для великих сайтів: інтернет-магазини, блоги, ресурси новин і т.д., складається і впроваджується автоматична генерація мета-тегів по сайту. Це дозволяє досягти максимальної ефективності при просуванні.

Написання контенту

Копірайтером нашої компанії проводиться написання якісних та цікавих текстів для людей, які сподобаються пошуковим системам. Написання здійснюється з використанням раніше підготовлених ключових слів та у повній відповідності до SEO-вимог. Це дозволить підвищити позиції сайту та виділитися на тлі конкурентів. Працюють виключно копірайтери, які розуміють, що таке оптимізація сайту.

Що в результаті ви отримуєте?

Вирішивши замовити СЕО-оптимізацію сайту в компанії iBrain, ви отримуєте SEO-оптимізацію за широким списком ключових слів. Винятково якісний текстовий контент, який подобається пошуковим системам і людям. Наші фахівці усунуть усі можливі технічні помилки на сайті, які раніше заважали ефективному просуванню.

Коли роботи з SEO-оптимізації завершено, проводимо перевірку сайту за нашим особистим чек-листом. Надаємо безкоштовну консультацію для подальшого просування та з будь-яких питань, що цікавлять. Якщо ви замовите подальше просування, ми надамо знижку. Вам достатньо лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.