+38 (067) 648 0880

SEO просування сайту – це важливий етап у розвитку будь-якого бізнесу в інтернеті. Правильно проведене просування у пошукових системах дозволяє власнику бізнесу отримувати постійний потік органічного трафіку, що підвищить кількість продажів товарів/послуг, отже збільшить прибуток.

При цьому важливо враховувати, що просування сайту – це складний комплексний процес, який потребує спеціальних знань, навичок та досвіду. Але багато фахівців, які працюють виключно під Україну, не враховують те, що SEO-просування англомовного сайту відрізняється.

Необхідно враховувати особливості іншого ринку, інші потреби людей та інші особливості, які потрібно вивчати, перш ніж розпочати безпосереднє просування. Методи просування, які виводять у ТОП в Україні, не працюють на англомовних сайтах. Все це потрібно враховувати та вивчати.

Якщо вас цікавить просування сайту в англомовному інтернеті, на допомогу завжди готова прийти компанія iBrain. Ми не класична агенція зі спеціалістами на фрілансі, а злагоджена команда, кожен учасник якої доповнює один одного. Не працюємо на потоці, а відбираємо винятково цікаві проекти, які хочемо просувати та знаємо, як це зробити максимально ефективно.

Як відбувається SEO-просування англомовних сайтів?

Якщо розкрутка сайту англійською мовою буде проводитись командою iBrain, ви отримаєте повний комплекс робіт. Ми повністю вливаємось в проект, досконало вивчаємо нішу, підбираємо оптимальну стратегію просування. Ви можете покладатися на нас на кожному етапі просування.

Стандартно, просування складається із 3 глобальних етапів:

 • Підготовчі
  • Маркетинговий аналіз та аналіз конкуренції;
  • Технічний та SEO Аудит
 • Оптимізація
  • Впровадження аудиту;
  • Налаштування лінківки;
  • Робота з контентом;
 • Просування
  • Лінкбілдинг;
  • Написання нового контенту;
  • Постійна оптимізація сайту під пошукові алгоритми.

Кожен етап виконуватиметься виключно досвідченими фахівцями, які чудово розуміються на тонкощах SEO-просування англомовних ресурсів.

Етапи співробітництва

Незалежно від тематики ресурсу та розміру сайту, виконуючи просування сайту англійською мовою, ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це дозволяє нам завжди досягати позитивних результатів. Схема співпраці виглядає так:

Первинний аналіз – Складання комерційної пропозиції та погодження цін – Підписання договору – Маркетинговий аналіз – Аудит – Семантика – Просування.

Коли можна побачити результат?

Важливо розуміти, що просування сайту відрізняється від контекстної та таргетованої реклами, де ви можете отримати результат наступного дня. Інвестиції в SEO просування приносять дивіденди з часом. А швидкість просування залежить від тисяч різних факторів, над якими ми постійно працюємо: геолокація, конкуренція у ніші, бюджет, первинний стан сайту та інші. У цілому нині, можна орієнтуватися на такі етапи.

Результат через 3 місяців:

 • З’являється перший трафік за НЧ ключами;
 • Закінчений етап підготовки;
 • Початок етапу оптимізації.

Отримуємо перші позиції в пошуку та трафік із пошукових систем

Результат через 6 місяців:

 • З’являється стабільний трафік за НЧ та СЧ ключами;
 • Завершена оптимізація сайту;
 • Активна реалізація посилального плану;
 • Активна реалізація контент плану.

Збільшуємо обсяг трафіку із пошукових систем

Результат через 12 місяців:

 • Сайт ранжується за основними ключами в ТОПі видачі;
 • У сайта є динаміка зростання та збільшення трафіку;
 • Переогляд стратегії просування.

Сайт вже конкурентоспроможний в пошуку

У кожному випадку ми прагнемо максимально прискорити перші результати, щоб ви почали отримувати прибуток.

В яких країнах ми просуваємо сайти?

Досвіду та знань нашої команди достатньо, щоб проводити просування англомовних сайтів у різних країнах, серед кейсів у нас є досвід просування у: США, Латинські Америці, Європі, Близькому Сході, Африці тощо. У кожному окремому випадку детально вивчаємо тонкощі просування сайтів для конкретного регіону, особливості та потреби цільової аудиторії тощо. Такий підхід гарантує, що завжди можете розраховувати на нас і бути спокійними за результат.

Відповіді на популярні запитання

Як відбувається SEO-просування англомовного сайту?

Розкрутка англомовних сайтів починається завжди з комплексного аудиту сайту. Саме проведення аудиту дає можливість оцінити технічну складову сайту. Оцінюється поточний стан сайту, включаючи: обсяг трафіку, посилальний профіль, перспективний трафік і т.д. 

Також проводиться аналіз конкуренції, завдяки чому вдається зрозуміти силу конкурентів, які у них бюджети та позиції, щоб побачити реальну картинку того, що відбувається, а також перспективи розвитку. Це дозволяє нам зрозуміти, куди потрібно рухатися і які інструменти застосовувати для досягнення максимального результату.

На базі отриманої інформації з аудиту, формується список робіт і починається їх впровадження – доробка розробником, оптимізація сайту, написання або оптимізація контенту, посилальне просування, робота з юзабіліті і т.д. При такому підході просування сайтів у Google буде ефективнішим.

 

Які особливості просування англомовних сайтів?

Якщо ви вирішили замовити просування сайту на захід, ви повинні розуміти, що алгоритм просування із сайтами в Україні дуже відрізняється. Ті інструменти, які працюють в Україні, є абсолютно неефективними або малоефективними при просуванні в США чи Європі.

У західних країнах більший пріоритет віддається роботі з  контентом, і навіть різні роботи зі структурою та посилальним портфелем. Можна виділити кілька особливостей просування у пошукових системах:

 • Вік сайту. Одним із ключових параметрів ранжування є вік сайту. Особливо це є актуальним для локального бізнесу. Бувають ситуації, коли в ТОП видачі знаходяться сайти із віком домену понад 22 роки, хоча вони не проводять активного просування сайту.
 • Посилання. SEO-просування англомовного сайту має на увазі значно більше уваги лінкбілдингу. Слід зазначити, що й у конкурентів посилальний профіль значно сильніший, ніж у проектах з України. Потрібно бути готовим до придбання посилань на трастових ресурсах.
 • Локальне просування. Високим попитом серед бізнесменів має локальне просування. Конкуренти не втрачають можливості розмістити інформацію про себе у всіляких рейтингах, каталогах та оглядниках.

Все це має безпосередній вплив на стратегію просування англомовних сайтів, тому важливо довіряти лише тим, хто знає про всі ці тонкощі.

Скільки коштує просування англомовного сайту?

При першому зверненні клієнта неможливо відразу назвати скільки коштує розкрутка сайту в США, Європі, Латинській Америці і т.д. Це залежить від безлічі чинників, однією з яких є конкуренція у ніші. Є такі сфери бізнесу, в яких конкурентів фактично просто неможливо наздогнати або це буде вартувати нечуваних грошей. Ваші конкуренти – один із показників, яка буде кінцева вартість просування.

Разом з цим, вартість послуг просування англомовного сайту включає оплату послуг команди SEO-фахівців, копірайтерів, посилання і т.д. Вартість просування англомовного сайту стартує від ХХХ$. Але в кожному випадку ми практикуємо індивідуальний підхід, щоб досягти взаємовигідних умов співпраці. Також орієнтуємось безпосередньо на потреби клієнта.

Під які країни ви просуваєте проекти?

Розкрутка сайту англійською мовою – це не єдиний напрямок нашої діяльності. Ми працюємо по всьому світу і будь-якою мовою. Завжди орієнтуємось на потреби клієнта, досконало вивчаємо ринок та особливості цільової аудиторії, що сприяє позитивному результату. У портфоліо є успішні кейси просування проектів під США, Великобританію, Іспанію, Францію, Ізраїль, Близький Схід та країни Латинської Америки. Географія нашої діяльності – не обмежена.

Якщо ви хочете замовити SEO-просування англомовного сайту або у вас залишилися додаткові питання, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Завжди готові надати консультацію з будь-яких питань, що вас цікавлять.