+38 (067) 648 0880

Розробка SEO структури для сайту

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах
консультація

20+

відгуків Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

SEO структура сайту

Це фундамент будь-якого інтернет-ресурсу. Правильно підготовлена структура веб-сайту дає можливість охопити всі запити в ніші, правильно розподіливши внутрішню вагу сторінок.

30
клієнтів

Розробка SEO структури для сайту

За відгуками клієнтів перебуваю в ТОПі на незалежних ресурсах

консультация
30
клієнтів
20+
відгуків
Weblancer

Досвід понад 8 років

З 2016 року – від класичного SEO до використання комплексу та маркетингу у SEO просуванні

SEO структура сайту

Це фундамент будь-якого інтернет-ресурсу. Правильно підготовлена структура веб-сайту дає можливість охопити всі запити в ніші, правильно розподіливши внутрішню вагу сторінок.

Структура однаково важлива як для інформаційних, так і комерційних сайтів – це шлях користувача до цільової дії, а також крок до ефективного просування в пошукових мережах.

Ми проводимо створення структури сайту на базі сайтів конкурентів, пошукових запитів, звичок користувачів та логічної доцільності сторінок. iBrain – це не велика компанія з тисячами спеціалістами, а приватний спеціаліст із командою, яка працює як один механізм. Саме такий підхід сприяє тому, що нам завжди вдається досягати позитивних результатів.

До наших послуг входить як розробка структури сайту з нуля, так і доопрацювання поточної для підвищення її ефективності. Ви можете замовити розробку структури сайту у Києві, Львові, Одесі або будь-якому іншому місті України чи світу. Наші послуги доступні для кожного.

Для чого потрібна структура для сайту?

Правильне проектування структури сайту важливе для користувачів та пошукових систем. При правильному підході вдається досягти таких результатів.

 1. Підвищується юзабіліті. Завдяки зручній та простій навігації є можливість користувачам швидше знайти інформацію. Це дозволить затримати потенційного клієнта на сайті, підвищуючи поведінкові фактори.
 2. Прискорення індексації сторінок. Логічна структура дозволить роботу зрозуміти, які сторінки важливі для веб-майстра та кінцевого користувача. Головні сторінки – не далі за 3 кліки від головної.
 3. Мінімум технічних дублів. Продумана схема сайту допоможе зменшити кількість дублів, тому просування сайту буде більш ефективним.
 4. Краще розподіляється внутрішня вага посилань. Пошукові системи надають більшу перевагу сторінкам, на які є найбільше внутрішніх посилань, тому для успішного просування дуже важливо розподілити посилання таким чином, щоб найбільш важливі сторінки отримали більшу кількість.
 5. Охоплює максимум запитів. Завдяки створенню додаткових розділів, посадкових сторінок та категорій можна буде ранжуватися за більшою кількістю запитів. Такі сторінки є більш релевантними.

І це лише основні переваги, які ви отримуєте, якщо планування структури майбутнього сайту або доопрацювання поточної структури проводитимуть професіонали.

Яких видів буває структура сайту?

Залежно від розміру та спрямованості сайту, побудова структури сайту може бути зовсім різною.

Приклад іерархічної структури сайту
Приклад ієрархічної структури туристичного сайту

 

Кожен різновид є затребуваним. Вигляд структури залежить безпосередньо від типу сайту.

Навіщо потрібен SEO фахівець при складанні структури сайту?

Як вже було відзначено, що структура сайту створюється для зручного досвіду користувача та успішного просування. Досвідчений SEO фахівець дозволить уникнути поширених помилок структури веб-сайту. Крім цього, тільки професійний SEO фахівець може:

І це лише деякі причини, через які потрібен SEO фахівець у ситуаціях, якщо проводиться аналіз структури сайту або безпосереднє створення з нуля.

Що включає розробка структури сайту?

Коли створюється SEO структура сайту, ми дотримуємося наступних етапів:

 1. Аналіз його наявної структури (якщо проводиться доопрацювання на існуючому ресурсі).
 2. Вивчення асортименту товару, який є у наявності.
 3. Підбір пошуковихзапитів.
 4. Вивчення сайтів-конкурентів, які перебувають у ТОП 10.
 5. Створення семантичного ядра сайту.
 6. Розробкаструктури веб-сайту.

За потреби проводиться оптимізація структури сайту для досягнення ідеальних результатів.

Як створити структуру сайту?

Створення структури сайту – це складний та відповідальний процес, який базується на логічних та послідовних етапах розміщення інформації. Завжди використовується конкретний алгоритм, що призводить до грамотно побудованої, ефективної та зручної структури. В основному складається розробка структури сайту послуг або інтернет-магазину з 3 етапів:

 1. Проектування семантики. Збирається вся семантика, що належать до вашої теми і цікава вам. Це допомагає визначити, які категорії потрібні на сайті, а також розрахувати кількість сторінок для підкатегорій.
 2. Робота над категоріями. Залежно від тематики сайту та зібраної семантики, запити поділяються на загальні категорії. І вже кожна з категорій може поділятися на підкатегорії, наприклад за характеристиками, брендами або призначенням. Для цього аналізуємо пошукову видачу, конкурентів, складність запиту та логіку поділу.
 3. Визначення пріоритетів у навігації. Коли опрацьовуються розділи та категорії, потрібно продумати ієрархію. Потрібно визначитися з тим, які категорії мають найвищу ієрархію, а які – низьку.

В результаті, ви отримуєте зручну структуру і для сайту, що продає, яка не приноситиме складнощів для користувача, а процес роботи над сайтом буде максимально легким і інтуїтивним.

Якою має бути ідеальна структура сайту?

Ідеальною структура сайту буде в тому випадку, якщо будуть враховані такі вимоги:

Крім цього, з кожної сторінки, категорії чи розділу має бути вихід на головну сторінку. А також при зміні чи оновленні числа категорії ієрархія повинна зберігатися інтуїтивно зрозумілою. Тільки в цьому випадку ви вважаєте, що перед вами ідеальна структура сайту.

Що дасть побудова структури нашою компанією?

Ми практикуємо виключно індивідуальний підхід та враховуємо усі вимоги до структури веб-сайту. Такий підхід сприяє тому, що розроблена командою iBrain структура сайту буде позитивно впливати на такі показники:

Ви отримуєте підвищення прибутку, тому що навіть найлояльніший користувач не може купити товар або замовити послугу, якщо не знайде потрібний йому розділ. Разом з цим розроблена нами структура збільшує швидкість індексації, підвищує поведінкові фактори, правильно розподіляє вагу посилань.

НАША КОМАНДА

Артур Антропов

Маркетолог, SEO-фахівець, краєзнавець

Засновник приватної агенції iBrain.com.ua з просування сайтів. Любить подорожувати Україною. Для цього створив путівник go-to.rest, де команда ділиться всіма цікавими місцями.

Олексій Вознюк

SEO аналітик

Досвідчений аналітик з більш ніж восьми роками досвіду в області SEO просування сайтів. Має за спиною десятки виведених проектів в топ Google в різних гео та нішах. Саме він знайде усіх ваших конкурентів, розробить ефективну стратегію просування та впровадить її.

Юлія Носенко

Юлія Носенко

Project-менеджер

Досвідчений проект-менеджер з великим досвідом у керуванні проєктами в різних галузях. Вміє навести лад у найбільшому хаосі процесу просування наших та клієнтських проєктів. У своїй роботі забезпечує повне управління всім життєвим циклом проєкту від початку до кінця. Дуже любить тварин, а у вільний час активно займається кінним спортом.

Вікторія Волкова

Вікторія Волкова

Контент-менеджер

Має досвід понад 10 років у сфері комплексного наповнення комерційних сайтів, інформаційних порталів, інтернет-магазинів, дошок оголошень. WordPress, OpenCart, Webasyst, Joomla, 1С Бітрікс – це не просто набір слів, а стиль її життя. Не боячись можливих труднощів, працює над проєктами різної складності.

Юлія Сулім

Юлія Сулім

Копірайтер, рерайтер, перекладач

Має багаторічний досвід у створенні унікального та ефективного контенту для різних галузей і мов, таких як українська, російська, англійська. Розробляє тексти для корпоративних веб-сайтів на замовлення. Рерайт та SEO-оптимізація статей для сайту go-to.rest та інших сайтів. Володіє знаннями SEO-принципів для оптимізації текстів під пошукові системи.

Віктор Шатров

Віктор Шатров

Історик, публіцист, блогер, райтер

Навчався на історичному факультеті ДВНЗ “УжНУ”. Працював старшим науковим співробітником Закарпатського музею народної архітектури та побуту, викладачем Східно-європейського слов’янського університету. Має публікації на політичну тематику у виданні “Український Тиждень”. Автор туристичного блогу про Закарпаття на сайті go-to.rest.

Які технології ми використовуємо?

Google Analytics
serpstat
Screaming Frog

КЕЙСИ

Переглянути всі

Часті питання

Структура сайту – це сукупність всіх сторінок на веб-сайті, які розміщені в логічному порядку та пов’язані один з одним. Правильна структура сайту сприяє тому, що клієнтам значно простіше на ній орієнтуватися та знайти необхідну інформацію. Ефективна структура – це фундамент для просування сайту, тому при правильному складанні структури сайту та коректно сегментованому семантичному ядрі вдається досягти великих успіхів. Упорядкуванню структури необхідно приділяти особливу увагу. Це дозволяє уникати великих проблем, які спричиняють додаткові фінансові витрати. Інформаційна структура сайту має створюватися за принципом UI/UX.
Класифікують 3 різновиди: лінійна, ієрархічна (деревоподібна) та гібридна (комбінована) структура.

Ми можемо зателефонувати самі

Залишіть Ваш номер і ми зателефонуємо протягом 24 годин

ДЛЯ РОЗРОБКИ ЧИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ САЙТУ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ

Відправляючи цю форму, я підтверджую, що прочитав та приймаю Політику конфіденційності