+38 (067) 648 0880

Просування молодого сайту – це досить тривалий та трудомісткий процес для кожного фахівця. На відміну від проектів, вік яких більше 2 років, та які мають деякі результаті у пошуку, молодому сайту потрібно все робити з нуля. В першу чергу потрібно нароститу репутацію, в залежності від ніші це може бути просто, або дуже важко. Але у просуванні саме молодого сайту є як мінуси, так і плюси – “чистий лист” це завжди можливість ще на старті виправити те, що досить болюче виправляється на сайтах, які вже стоять в топі – зміна URL, структури, глобальні технічні виправлення. 

Щоб досягти результатів, потрібно працювати з репутацію в інтернеті – розміщувати посилання на трастових ресурсах, збільшувати присутність в інтернеті на різних майданчиках, стимулювати зростання відгуків на джерелах. Окрім зовнішнього просування так само важливе і внутрішнє – є дуже багато способів розповісти пошуковим системам хто ви є та що робите більш ефективно. Наприклад дуже важливо реалізувати мікророзмітку, детально розповісти про свою компанію на сайті і вже її підкріпляти зовнішніми посиланнями. Так як перші вагомі результати у просуванні молодого сайту з нуля іноді потрібно очікувати доволі довго, то дуже часто є ефективною стратегія підключення інших каналів трафіку: при комбінації SEO, PPC та SMM сайт вже на старті може давати результати і плавно нарощувати свою вагу поступово переходячи із одних каналів на інші

Якщо вам потрібне SEO-просування молодого сайту, на допомогу завжди готова прийти компанія iBrain. Ми не є класичною студією просування на потоці, а команда професіоналів та однодумців. Кожен член команди – професіонал, який стабільно підвищує свою кваліфікацію та звик працювати на результат та досягати намічених цілей.

Як відбувається SEO-просування молодого сайту?

У штаті працюють виключно професіонали, навичок та знань яких цілком достатньо для забезпечення комплексного підходу під час просування. Надаємо не тільки просування СЕО для молодого сайту, але також комплекс додаткових розкруток. При необхідності проводяться роботи «під ключ». Стандартно просування складається із 3 глобальних етапів:

 • Підготовчі
  • Маркетинговий аналіз та аналіз конкуренції;
  • Технічний та SEO Аудит
 • Оптимізація
  • Впровадження аудиту;
  • Налаштування лінківки;
  • Робота з контентом;
 • Просування
  • Лінкбілдинг;
  • Написання нового контенту;
  • Постійна оптимізація сайту під пошукові алгоритми.

Завдяки подібному підходу нам вдається досягати запланованих цілей, виводячи молоді сайти в ТОП пошукової видачі та приводячи нових клієнтів.

Як відбувається SEO-просування молодого сайту?

Співпрацюючи з нами, клієнт отримує повний комплекс послуг з просування молодого сайту. У кожному окремому випадку практикуємо індивідуальний підхід, підбираючи найефективніші інструменти та методики для досягнення поставленої мети.

        Первинний аналіз – Складання комм пропозиції та погодження цін – Підписання договору – Маркетинговий аналіз – Аудит – Семантика – Просування

Кожен етап проводиться лише профільними фахівцями. Стабільно підвищуємо кваліфікацію, щоби відповідати трендам для досягнення високої ефективності в роботі.

Коли можна побачити результат?

Важливо розуміти, що пошукове просування молодого сайту – досить складний процес, результативність якого залежить від тисяч різних факторів: локація просування, тематика, конкуренція, бюджет, первинний стан сайту. Над кожним чинником ми працюємо, щоб максимально прискорити процес. Для орієнтовної оцінки темпів можете орієнтуватися на наступні етапи.

Результат через 3 місяців:

 • З’являється перший трафік за НЧ ключами;
 • Закінчений етап підготовки;
 • Початок етапу оптимізації.

Отримуємо перші позиції в пошуку та трафік із пошукових систем

Результат через 6 місяців:

 • З’являється стабільний трафік за НЧ та СЧ ключами;
 • Завершена оптимізація сайту;
 • Активна реалізація посилального плану;
 • Активна реалізація контент плану.

Збільшуємо обсяг трафіку із пошукових систем

Результат через 12 місяців:

 • Сайт ранжується за основними ключами в ТОПі видачі;
 • У сайта є динаміка зростання та збільшення трафіку;
 • Переогляд стратегії просування.

Сайт вже конкурентоспроможний в пошуку

За необхідності задіємо додаткові канали просування, завдяки яким вдається швидко досягати результатів, щоб клієнт отримував нових клієнтів.

Відповіді на популярні запитання

Як відбувається SEO-просування молодого сайту?

Коли ми говоримо про молодий сайт – то зазвичай ми маємо на увазі сайт який або ще не потрапив у індекс, або знаходиться там максимум декілька місяців і ще не отримав іістотної ваги у пошуковику. Оптимізація молодого сайту відрізняється більш сміливими діями із структурою та технічним станом сайту, так як з точки зору пошуковика “зламати” щось не вийде, сайт ще не ранжується. 

Стратегія просування безпосередньо залежить від тематики та бюджету, але є спільні основні кроки. Необхідно спочатку проаналізувати структуру та технічний стан сайту, виділити основні сторінки та збільшити загальну кількість тематичних сторінок. Поточні сторінки оптимізуються та створюються нові.

Потрібно виправити будь-які можливі технічні помилки, щоб забезпечити безперешкодний доступ роботів пошукових систем до всіх сторінок, які плануєте просувати. Провести технічне доопрацювання сайту, щоб ті відповідали всім SEO-вимогам. 

Розробляється стратегія зовнішнього просування, в першу чергу потрібно акцентувати увагу на локальних ресурсах та каталогах. Аналізується дизайн та зручність структури на цільових сторінках. Формуємо рекомендації щодо їх поліпшення. У результаті відстежуються зміни позицій та доопрацьовується стратегія, залежно від динаміки просування.

У чому особливості просування нового сайту?

Незважаючи на схожість, розкрутка нового сайту в пошукових системах має низку особливостей. Це пов’язано з особливостями молодих сайтів, що впливає на стратегію:

 • Більшість сторінок немає у індексі пошукових систем. Якщо сторінки немає у пошуку, отже, не буде й позицій. Для молодого сайту, наприклад якщо це інтернет магазин питання індексації може бути проблематичним і в такому випадку ми можемо це прискорити. Є декілька способів прискорити цей процес – використання інструментів для ручного внесення в індекс сторінок, та більш детальний аналіз сторінок і доопрацювання їх на предмет якості. Наприклад у випадку з інтернет-магазином, оптимально додавати унікальні описи для товарів.
 • Невдалі технічні рішення. Нові сайти, на яких ще не було проведено SEO-аудит, можуть мати невдалі для просування технічні рішення. Наприклад, є дублі сторінок або некоректна робота сторінки 404. Бажано виявити основні помилки та вирішити їх.
 • Знаходження у «пісочниці». Деякі спеціалісти вважають що у пошукових системах є спеціальний фільтр, який не дає можливості сайтам віком до 12 місяців займати топові позиції за високочастотними запитами. Але цей фільтр можна подолати при правильному підході – сайт має бути оптимізованим, корисним та з хорошими поведінковими факторами.
 • Невелика кількість зовнішніх посилань. Досить складно молодому сайту досягти ТОП-10. Якщо надто агресивно їх розміщувати, це може призвести до санкцій, що призведе до зворотного результату. Але й цю перешкоду можна буде подолати за тривалої та кропіткої роботи фахівців.

Ми знаємо про всі ці особливості та враховуємо їх при просуванні, завдяки чому нам вдається ефективно проводити просування сайту з нуля під Google.

Як просувати молодий сайт в Інтернеті?

Очевидно, що молоді сайти мають свої особливості при просуванні, але в іншому процес просування молодого сайту не відрізняється. У послугу просування аналогічно входить: проведення SEO-аудиту, виправлення технічних помилок, складання семантичного ядра, аналіз конкурентів, розробка зручної структури, зовнішня та внутрішня оптимізація сайту, наповнення сторінки контентом та контролюються ключові слова.

Але разом з цим для досягнення позитивних результатів можуть застосовуватися додаткові канали для залучення клієнтів, що також позитивно відбивається на поведінкових факторах.

Як отримати перших клієнтів на веб-сайт?

Досить стомлено чекати на перші результати від SEO-просування. Весь цей час бізнес знаходиться без клієнтів, отже, про вас ніхто не знає та не замовляє ваш продукт. Щоб отримувати перших клієнтів, спільно з SEO-просуванням, застосовується просування у соціальних мережах та контекстна реклама. Це дозволяє клієнтам дізнатися про вас і ваш бізнес, а також отримати перших клієнтів для подальшого розвитку бізнесу.

Скільки коштує просування молодого сайту?

Часто можна зустріти оголошення “просування молодого сайту недорого”. Але треба розуміти, що поняття «недорого» досить широке, варто враховувати, що ціна формується з низки факторів і низька ціна може просто ігнорувати деякі з них. У вартість входить оплата праці SEO-фахівців, копірайтерів, контент-менеджерів та інших фахівців, які працюють над проектом. 

На тарифи просування молодого сайту впливають і зовнішні фактори, такі як: конкуренція, частотність запитів, кількість ключових слів, початковий стан сайту, локація просування. Ще за першого спілкуванні ми прагнемо назвати орієнтовну ціну просування, але остаточна вартість буде відома лише після ретельного аналізу.

Чи надаєте ви послуги з розробки?

Оптимізація молодих сайтів – це не єдиний напрямок діяльності компанії iBrain. Разом з цим ми пропонуємо послуги повного циклу і за необхідності ми можемо надавати послуги наших розробників. При розробці сайту, враховуються не тільки побажання самого клієнта, але також і основні потреби для ефективного просування. Це сприяє тому, що в майбутньому сайт не потрібно буде доопрацьовувати для ефективного просування в пошукових системах.

Що входить у просування сайту?

SEO-просування сайту – це комплекс робіт, які виконуються нашою командою спеціалістів: SEO-фахівець, програміст, копірайтер, контент-менеджер. У просування сайту входить цілий комплекс робіт:

 • аналіз конкуренції;
 • аудит технічного стану;
 • збирання семантичного ядра;
 • підготовка контенту;
 • оптимізація наявного контенту;
 • налаштування внутрішньої перелінковки;
 • робота із структурою сайту;
 • складання рекомендацій для підвищення конвертації сайту тощо.

Очевидно, що самостійно виконати всі ці роботи буде досить проблематичною – потрібно мати знання та досвід у різних напрямках.

Як розкрутити свій сайт з нуля?

В цілому, розкрутка молодого сайту з нуля – це заходи, що направлені на підняття впізнаваності сайту в пошукових системах, щоб про сайт дізналося якнайбільше цільової аудиторії, отже, збільшується кількість клієнтів та прибуток компанії.

І якщо для сайтів з репутацією іноді цілком достатньо підтримки SEO-просування, то у випадку з молодими сайтами рекомендується комбінувати різні інструменти для просування: контекстна реклама, просування в соціальних мережах, просування в локальному пошуку, таргетована реклама і т.д.  Все це у тандемі стане гарантією високої ефективності.